Divadelné predstavenie: Robinson Crusoe - Východný dištrikt ECAV na Slovensku

Divadelné predstavenie: Robinson Crusoe

Víťa Marčík po 10 rokoch opäť na Slovensku

Takmer stále je na cestách a deň čo deň predstupuje pred obecenstvo po celých Čechách, ale aj za hranicami krajiny. Žne úspechy na festivaloch, no predovšetkým rozdáva radosť, pokoj i zamyslenie tisíckam malých aj veľkých divákov. Aj keď bez nich nevie žiť, nadovšetko kladie svoju početnú rodinu. Potulný divadelník a bábkoherec Víťa Marčík po čase opäť prichádza aj na východ Slovenska

Víťa Marčík počas mini-turné v Košiciach a Prešove od 2. – 4. mája 2017 odohrá pre najmenších divákov predstavenie Snehulienka a sedem trpaslíkov. Je to klasická rozprávka, ktorú hrá už viac ako tridsať rokov a dodnes žne mnoho úspechov doma i v zahraničí. Dvakrát si priviezol ocenenie za najlepšie detské predstavenie z festivalu v španielskej Tolose a úspešné bolo i na ďalších prehliadkach a festivaloch. Posolstvom hry je najmä láska.

Pre staršieho diváka, mládež či dospelých prináša večerné predstavenie Robinson Crusoe (18,30 hod.). Veselo – vážna monodráma o hľadaní cesty i o tom, že hoc by sa človek ocitol aj na pustom ostrove, v spravodlivom životnom zápase dokáže prekonať túto samotu.

Predpredaj vstupeniek:

INFOCENTRUM DELTA, KOŠICE, Kasárne-Kultúrpark, Kukučínova 2,

DETSKÁ ŽELEZNICA KOŠICE (iba od 29.4. do 1.5.2017)

KNÍHKUPECTVO PATMOS, PREŠOV, Hlavná ul. 143 (v budove Ev. kolégia)

elektronicky cez FB udalosť prostredníctvom www.cinemaware.sk

Rezervácie vstupeniek a zľavy na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill